Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žačky
LOLK muži
Moravská liga
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
Rozpis soutěže
LOLK mladší žáci
nadstavba 1-4
nadstavba 5-8
LOLK mladší žactvo
LOLK mladší žáci - jaro
LOLK mladší žactvo - jaro
Krajské školní ligy
Adéla Protivánková
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
56
Starty
Žákovská liga starších žaček
03.05. [AP293]
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
2 branek
03.05. [AP292]
ZŠ Holečkova - Karviná
22 : 14
1 branek
11.04. [AP248]
ZŠ Holečkova - Žirovnice
18 : 20
0 branek
11.04. [AP246]
DHC Plzeň A - ZŠ Holečkova
26 : 16
1 branek
11.04. [AP244]
DHK B Most - ZŠ Holečkova
20 : 27
4 branek
11.04. [AP242]
ZŠ Holečkova - Loko Cheb
25 : 19
4 branek
22.03. [AP188]
ZŠ Holečkova - Písek
13 : 16
0 branek
22.03. [AP186]
Havl. Brod A - ZŠ Holečkova
32 : 16
1 branek
22.03. [AP184]
J.Hradec - ZŠ Holečkova
25 : 22
1 branek
22.03. [AP182]
ZŠ Holečkova - Slavia
15 : 22
0 branek
08.02. [AP079]
Žeravice - ZŠ Holečkova
29 : 13
2 branek
08.02. [AP076]
ZŠ Holečkova - Veselí n.M.
12 : 19
3 branek
08.02. [AP073]
Ivančice - ZŠ Holečkova
32 : 11
3 branek
08.02. [AP071]
ZŠ Holečkova - S.Vršovice
9 : 31
3 branek
1.liga mladší dorostenky
26.04. [AV039]
DHC Plzeň - Olomouc
26 : 25
0 branek
2.liga mladší dorostenky M
24.05. [AVF053]
SKH Velká n.V. - DHK Zora Olomouc B
22 : 22
6 branek
17.05. [AVF052]
DHK Zora Olomouc B - DHK Pardubice
22 : 20
0 branek
10.05. [AVF046]
Sokol Poruba B - DHK Zora Olomouc B
24 : 24
1 branek
25.04. [AVF039]
Bohunice - DHK Zora Olomouc B
21 : 20
1 branek
12.04. [AVF034]
DHK Zora Olomouc B - Karviná
27 : 19
3 branek
28.03. [AVF032]
Zábřeh - DHK Zora Olomouc B
23 : 29
6 branek
08.03. [AVF024]
DHK Pardubice - DHK Zora Olomouc B
18 : 27
1 branek
01.02. [AVF004]
DHK Zora Olomouc B - Zábřeh
38 : 25
3 branek
ZL starší žačky
16.05. [ZE100]
Kunovice - Zora Olomouc
17 : 26
2 branek
14.05. [ZE091]
Otrokovice - Zora Olomouc
19 : 18
0 branek
11.05. [ZE106]
Zora Olomouc - Zlín C
28 : 24
2 branek
09.05. [ZE095]
Zora Olomouc - Žeravice
21 : 24
0 branek
25.04. [ZE084]
Zora Olomouc - Zlín A
12 : 29
0 branek
18.04. [ZE082]
Zlín B - Zora Olomouc
27 : 21
1 branek
13.04. [ZE073]
ZŠ Holečkova - Zora Olomouc
13 : 35
5 branek
Další
Předchozí kola
nadstavba 5-8 - 3. kolo - výsledky
video
online
Horka nad Moravou - Házená Uničov
13 : 20
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
13 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Litovel
6
5
1
0
117 : 68
11
2
TJ Sokol Centrum Haná
6
4
1
1
86 : 64
9
3
Házená Uničov
6
1
0
5
71 : 104
2
4
Horka nad Moravou
6
1
0
5
66 : 104
2
Tabulka střelců
Antonín Vodička
SK Velká Bystřice
68
Vít Krejsa
Sokol Horka nad Moravou
66
Bohumil Možíš
SK Velká Bystřice
63
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Krejčí
Tatran Litovel
17
Vít Krejsa
Sokol Horka nad Moravou
13
Jan Ševčík
TJ Sokol Centrum Haná
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Vašíček
Házená Uničov
28
Jiří Svoboda
Tatran Litovel
14
Adam Smahel
Sokol Horka nad Moravou
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.