Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žačky
LOLK muži
Moravská liga
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
Rozpis soutěže
LOLK mladší žáci
nadstavba 1-4
nadstavba 5-8
LOLK mladší žactvo
LOLK mladší žáci - jaro
LOLK mladší žactvo - jaro
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže LOLK mladší žáci
podzim - 1. kolo
6.9.2014
12:00
OD001
SK Žeravice
-
Tatran Litovel
7.9.2014
09:00
OD002
Sokol Horka nad Moravou
-
TJ Sokol Centrum Haná
7.9.2014
14:00
OD003
TJ Cement Hranice
-
Házená Uničov
6.9.2014
10:30
OD004
SK Velká Bystřice
-
TJ STM Olomouc 2002
podzim - 2. kolo
13.9.2014
09:00
OD005
Tatran Litovel
-
TJ STM Olomouc 2002
14.9.2014
09:00
OD006
Házená Uničov
-
SK Velká Bystřice
13.9.2014
12:30
OD007
TJ Sokol Centrum Haná
-
TJ Cement Hranice
13.9.2014
10:45
OD008
SK Žeravice
-
Sokol Horka nad Moravou
podzim - 3. kolo
21.9.2014
09:00
OD009
Sokol Horka nad Moravou
-
Tatran Litovel
21.9.2014
14:00
OD010
TJ Cement Hranice
-
SK Žeravice
20.9.2014
10:30
OD011
SK Velká Bystřice
-
TJ Sokol Centrum Haná
21.9.2014
16:00
OD012
TJ STM Olomouc 2002
-
Házená Uničov
podzim - 4. kolo
27.9.2014
09:00
OD013
Tatran Litovel
-
Házená Uničov
28.9.2014
09:00
OD014
TJ Sokol Centrum Haná
-
TJ STM Olomouc 2002
27.9.2014
10:45
OD015
SK Žeravice
-
SK Velká Bystřice
28.9.2014
09:00
OD016
Sokol Horka nad Moravou
-
TJ Cement Hranice
podzim - 5. kolo
5.10.2014
14:00
OD017
TJ Cement Hranice
-
Tatran Litovel
4.10.2014
10:30
OD018
SK Velká Bystřice
-
Sokol Horka nad Moravou
4.10.2014
14:15
OD019
TJ STM Olomouc 2002
-
SK Žeravice
5.10.2014
09:00
OD020
Házená Uničov
-
TJ Sokol Centrum Haná
podzim - 6. kolo
11.10.2014
09:00
OD021
Tatran Litovel
-
TJ Sokol Centrum Haná
11.10.2014
10:15
OD022
SK Žeravice
-
Házená Uničov
12.10.2014
09:00
OD023
Sokol Horka nad Moravou
-
TJ STM Olomouc 2002
12.10.2014
10:30
OD024
TJ Cement Hranice
-
SK Velká Bystřice
podzim - 7. kolo
18.10.2014
10:30
OD025
SK Velká Bystřice
-
Tatran Litovel
19.10.2014
16:00
OD026
TJ STM Olomouc 2002
-
TJ Cement Hranice
19.10.2014
09:00
OD027
Házená Uničov
-
Sokol Horka nad Moravou
19.10.2014
14:00
OD028
TJ Sokol Centrum Haná
-
SK Žeravice
nadstavba 1-4 - 1. kolo
2.11.2014
15:30
OD029
SK Velká Bystřice
-
TJ Cement Hranice
1.11.2014
14:00
OD030
SK Žeravice
-
TJ STM Olomouc 2002
nadstavba 1-4 - 2. kolo
9.11.2014
09:00
OD031
TJ Cement Hranice
-
TJ STM Olomouc 2002
9.11.2014
13:00
OD032
SK Velká Bystřice
-
SK Žeravice
nadstavba 1-4 - 3. kolo
15.11.2014
16:30
OD033
SK Žeravice
-
TJ Cement Hranice
15.11.2014
10:45
OD034
TJ STM Olomouc 2002
-
SK Velká Bystřice
nadstavba 5-8 - 1. kolo
2.11.2014
09:00
OD035
Házená Uničov
-
Tatran Litovel
1.11.2014
09:00
OD036
TJ Sokol Centrum Haná
-
Sokol Horka nad Moravou
nadstavba 5-8 - 2. kolo
8.11.2014
15:00
OD037
Tatran Litovel
-
Sokol Horka nad Moravou
9.11.2014
09:00
OD038
TJ Sokol Centrum Haná
-
Házená Uničov
nadstavba 5-8 - 3. kolo
16.11.2014
09:00
OD039
TJ Sokol Centrum Haná
-
Tatran Litovel
15.11.2014
10:30
OD040
Sokol Horka nad Moravou
-
Házená Uničov
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.