Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žačky
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Moravská liga
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žactvo
LOLK mladší žáci - jaro
LOLK mladší žactvo - jaro
Krajské školní ligy
Aleš Pernička
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
83
Starty
2.liga starší dorostenci Č
25.04. [AH123]
D. Cerekev - Sp.MAS Sezimovo Ústí
27 : 24
4 branek
18.04. [AH119]
Náchod - D. Cerekev
31 : 26
3 branek
08.03. [AH086]
TJ Sokol Úvaly - D. Cerekev
29 : 14
0 branek
28.02. [AH083]
D. Cerekev - ČZ HBC Strakonice 1921
17 : 42
0 branek
21.02. [AH075]
1.HK Dvůr Králové - D. Cerekev
26 : 15
0 branek
30.11. [AH057]
Sp.MAS Sezimovo Ústí - D. Cerekev
40 : 27
4 branek
08.11. [AH042]
D. Cerekev - Třeboň
29 : 35
1 branek
01.11. [AH064]
D. Cerekev - Chodov
22 : 25
0 branek
26.10. [AH031]
ELP Jablonec - D. Cerekev
30 : 24
3 branek
18.10. [AH030]
TJ Košutka - D. Cerekev
32 : 17
1 branek
Moravská liga
25.04. [OB089]
Sokol Nové Veselí B - Žeravice
32 : 33
11 branek
11.04. [OB076]
Sokol Nové Veselí B - Bohunice
31 : 32
6 branek
22.03. [OB070]
Hustopeče - Sokol Nové Veselí B
24 : 38
7 branek
07.12. [OB010]
Bohunice - Sokol Nové Veselí B
29 : 31
6 branek
17.11. [OB063]
Házená Uničov - Sokol Nové Veselí B
21 : 28
8 branek
08.11. [OB059]
Sokol Nové Veselí B - TJ Šumperk
27 : 21
7 branek
02.11. [OB050]
Bystřice p.H. - Sokol Nové Veselí B
22 : 27
0 branek
25.10. [OB048]
Sokol Nové Veselí B - Sokolnice
32 : 23
5 branek
21.09. [OB015]
Sokol Nové Veselí B - Handball 99
35 : 25
9 branek
06.09. [OB004]
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
34 : 20
8 branek
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Tatran Litovel B - Uh.Hradiště
26 : 24
video
online
Droždín - Val.Meziříčí
36 : 19
video
online
Senice - Uničov A
27 : 30
video
online
Veselá - Holešov
30 : 28
video
online
Žeravice - Dřevohostice
27 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
18
14
1
3
505 : 396
29
2
Tatran Litovel B
18
12
3
3
484 : 407
27
3
Uničov A
18
10
2
6
471 : 405
22
4
Žeravice
18
11
0
7
422 : 375
22
5
Veselá
18
10
0
8
439 : 450
20
6
Holešov
18
10
1
7
550 : 483
18
7
Uh.Hradiště
18
8
1
9
438 : 466
17
8
Senice
18
4
1
13
394 : 515
9
9
Dřevohostice
18
3
1
14
346 : 424
7
10
Val.Meziříčí
18
2
2
14
409 : 537
6
Tabulka střelců
Petr Soukup
SK Droždín
104
Michal Riedinger
Senice n.H.
103
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
Slávia Uherské Hradiště
36
Petr Nuc
SK Žeravice
35
Petr Soukup
SK Droždín
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
40
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
36
Miroslav Rypar
Házená Uničov
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.