Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žačky
LOLK muži
Moravská liga
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žactvo
LOLK mladší žáci - jaro
Rozpis soutěže
jaro
Mladší žáci 1-4
Mladší žáci 5-8
LOLK mladší žactvo - jaro
Krajské školní ligy
Michaela Vondrková
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
49
Starty
Žákovská liga starších žaček
03.05. [AP296]
Kobylisy II - ZŠ Holečkova
21 : 12
2 branek
03.05. [AP293]
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
0 branek
03.05. [AP292]
ZŠ Holečkova - Karviná
22 : 14
2 branek
11.04. [AP248]
ZŠ Holečkova - Žirovnice
18 : 20
0 branek
11.04. [AP246]
DHC Plzeň A - ZŠ Holečkova
26 : 16
0 branek
11.04. [AP244]
DHK B Most - ZŠ Holečkova
20 : 27
2 branek
11.04. [AP242]
ZŠ Holečkova - Loko Cheb
25 : 19
2 branek
22.03. [AP188]
ZŠ Holečkova - Písek
13 : 16
0 branek
22.03. [AP186]
Havl. Brod A - ZŠ Holečkova
32 : 16
2 branek
22.03. [AP184]
J.Hradec - ZŠ Holečkova
25 : 22
5 branek
22.03. [AP182]
ZŠ Holečkova - Slavia
15 : 22
2 branek
18.01. [AP019]
Poruba - ZŠ Holečkova
18 : 22
1 branek
18.01. [AP016]
ZŠ Holečkova - Zlín B
13 : 14
0 branek
18.01. [AP013]
Hodonín A - ZŠ Holečkova
14 : 18
3 branek
18.01. [AP011]
ZŠ Holečkova - Zlín A
13 : 25
0 branek
Liga mladší dorostenky M sk.C
02.11. [AVC016]
DHK Zora Olomouc B - Poruba
22 : 41
1 branek
ZL starší žačky
07.06. [ZE109]
Velká Bystřice - Zora Olomouc
23 : 24
2 branek
16.05. [ZE100]
Kunovice - Zora Olomouc
17 : 26
0 branek
14.05. [ZE091]
Otrokovice - Zora Olomouc
19 : 18
0 branek
11.05. [ZE106]
Zora Olomouc - Zlín C
28 : 24
1 branek
09.05. [ZE095]
Zora Olomouc - Žeravice
21 : 24
2 branek
25.04. [ZE084]
Zora Olomouc - Zlín A
12 : 29
1 branek
18.04. [ZE082]
Zlín B - Zora Olomouc
27 : 21
2 branek
28.03. [ZE072]
Zora Olomouc - L.Zubří
24 : 20
1 branek
15.11. [ZE060]
L.Zubří - Zora Olomouc
24 : 24
1 branek
08.11. [ZE050]
Zora Olomouc - Velká Bystřice
19 : 24
1 branek
01.11. [ZE047]
Zlín C - Zora Olomouc
17 : 22
1 branek
18.10. [ZE039]
Zora Olomouc - Kunovice
23 : 10
3 branek
11.10. [ZE034]
Žeravice - Zora Olomouc
27 : 22
3 branek
05.10. [ZE006]
Zora Olomouc - Zlín B
18 : 22
2 branek
Další
Předchozí kola
nadstavba 1-4 - 3. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc 2002 - Hranice
19 : 21
video
online
Žeravice - V. Bystřice
15 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
6
5
0
1
161 : 85
10
2
Žeravice
6
2
1
3
102 : 122
5
3
STM Olomouc 2002
6
2
1
3
120 : 136
5
4
Hranice
6
2
0
4
94 : 134
4
Tabulka střelců
Daniel Sova
TJ STM Olomouc 2002
70
Antonín Vodička
SK Velká Bystřice
68
Bohumil Možíš
SK Velká Bystřice
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Pelák
TJ STM Olomouc 2003
16
Filip Buršík
SK Velká Bystřice
10
Adam Krejčí
Tatran Litovel
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Vašíček
Házená Uničov
22
Jiří Svoboda
Tatran Litovel
16
Jan Ševčík
TJ Sokol Centrum Haná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.