Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žačky
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Moravská liga
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žactvo
LOLK mladší žáci - jaro
LOLK mladší žactvo - jaro
Krajské školní ligy
Kateřina Klimková
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
62
Starty
Žákovská liga starších žaček
28.02. [AP108]
ZŠ Holečkova - DHK Pardubice A
10 : 21
4 branek
28.02. [AP106]
SKH Velká n.V. - ZŠ Holečkova
24 : 6
3 branek
28.02. [AP104]
Bohunice - ZŠ Holečkova
16 : 10
2 branek
28.02. [AP102]
ZŠ Holečkova - Háje
5 : 15
1 branek
08.02. [AP079]
Žeravice - ZŠ Holečkova
29 : 13
2 branek
08.02. [AP076]
ZŠ Holečkova - Veselí n.M.
12 : 19
1 branek
08.02. [AP073]
Ivančice - ZŠ Holečkova
32 : 11
2 branek
08.02. [AP071]
ZŠ Holečkova - S.Vršovice
9 : 31
3 branek
ZL starší žačky
09.05. [ZE093]
ZŠ Holečkova - Zlín A
7 : 34
3 branek
02.05. [ZE088]
Zlín C - ZŠ Holečkova
24 : 18
6 branek
26.04. [ZE083]
Zlín B - ZŠ Holečkova
41 : 9
4 branek
18.04. [ZE078]
ZŠ Holečkova - Kunovice
13 : 16
3 branek
13.04. [ZE073]
ZŠ Holečkova - Zora Olomouc
13 : 35
5 branek
28.03. [ZE068]
Žeravice - ZŠ Holečkova
32 : 11
4 branek
22.11. [ZE066]
ZŠ Holečkova - Žeravice
10 : 13
4 branek
01.11. [ZE044]
ZŠ Holečkova - Otrokovice
6 : 23
0 branek
19.10. [ZE041]
Zlín A - ZŠ Holečkova
41 : 10
1 branek
11.10. [ZE033]
ZŠ Holečkova - Zlín B
12 : 30
2 branek
04.10. [ZE028]
Zora Olomouc - ZŠ Holečkova
24 : 13
4 branek
27.09. [ZE022]
ZŠ Holečkova - L.Zubří
6 : 20
0 branek
21.09. [ZE015]
Velká Bystřice - ZŠ Holečkova
16 : 5
1 branek
13.09. [ZE011]
ZŠ Holečkova - Zlín C
9 : 16
3 branek
06.09. [ZE002]
Kunovice - ZŠ Holečkova
26 : 11
4 branek
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Tatran Litovel B - Uh.Hradiště
26 : 24
video
online
Droždín - Val.Meziříčí
36 : 19
video
online
Senice - Uničov A
27 : 30
video
online
Veselá - Holešov
30 : 28
video
online
Žeravice - Dřevohostice
27 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
18
14
1
3
505 : 396
29
2
Tatran Litovel B
18
12
3
3
484 : 407
27
3
Uničov A
18
10
2
6
471 : 405
22
4
Žeravice
18
11
0
7
422 : 375
22
5
Veselá
18
10
0
8
439 : 450
20
6
Holešov
18
10
1
7
550 : 483
18
7
Uh.Hradiště
18
8
1
9
438 : 466
17
8
Senice
18
4
1
13
394 : 515
9
9
Dřevohostice
18
3
1
14
346 : 424
7
10
Val.Meziříčí
18
2
2
14
409 : 537
6
Tabulka střelců
Petr Soukup
SK Droždín
104
Michal Riedinger
Senice n.H.
103
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
Slávia Uherské Hradiště
36
Petr Nuc
SK Žeravice
35
Petr Soukup
SK Droždín
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
40
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
36
Miroslav Rypar
Házená Uničov
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.