Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žačky
LOLK muži
Moravská liga
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žactvo
LOLK mladší žáci - jaro
Rozpis soutěže
jaro
Mladší žáci 1-4
Mladší žáci 5-8
LOLK mladší žactvo - jaro
Krajské školní ligy
Adéla Protivánková
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
56
Starty
Žákovská liga starších žaček
03.05. [AP293]
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
2 branek
03.05. [AP292]
ZŠ Holečkova - Karviná
22 : 14
1 branek
11.04. [AP248]
ZŠ Holečkova - Žirovnice
18 : 20
0 branek
11.04. [AP246]
DHC Plzeň A - ZŠ Holečkova
26 : 16
1 branek
11.04. [AP244]
DHK B Most - ZŠ Holečkova
20 : 27
4 branek
11.04. [AP242]
ZŠ Holečkova - Loko Cheb
25 : 19
4 branek
22.03. [AP188]
ZŠ Holečkova - Písek
13 : 16
0 branek
22.03. [AP186]
Havl. Brod A - ZŠ Holečkova
32 : 16
1 branek
22.03. [AP184]
J.Hradec - ZŠ Holečkova
25 : 22
1 branek
22.03. [AP182]
ZŠ Holečkova - Slavia
15 : 22
0 branek
08.02. [AP079]
Žeravice - ZŠ Holečkova
29 : 13
2 branek
08.02. [AP076]
ZŠ Holečkova - Veselí n.M.
12 : 19
3 branek
08.02. [AP073]
Ivančice - ZŠ Holečkova
32 : 11
3 branek
08.02. [AP071]
ZŠ Holečkova - S.Vršovice
9 : 31
3 branek
1.liga mladší dorostenky
26.04. [AV039]
DHC Plzeň - Olomouc
26 : 25
0 branek
2.liga mladší dorostenky M
24.05. [AVF053]
SKH Velká n.V. - DHK Zora Olomouc B
22 : 22
6 branek
17.05. [AVF052]
DHK Zora Olomouc B - DHK Pardubice
22 : 20
0 branek
10.05. [AVF046]
Sokol Poruba B - DHK Zora Olomouc B
24 : 24
1 branek
25.04. [AVF039]
Bohunice - DHK Zora Olomouc B
21 : 20
1 branek
12.04. [AVF034]
DHK Zora Olomouc B - Karviná
27 : 19
3 branek
28.03. [AVF032]
Zábřeh - DHK Zora Olomouc B
23 : 29
6 branek
08.03. [AVF024]
DHK Pardubice - DHK Zora Olomouc B
18 : 27
1 branek
01.02. [AVF004]
DHK Zora Olomouc B - Zábřeh
38 : 25
3 branek
ZL starší žačky
16.05. [ZE100]
Kunovice - Zora Olomouc
17 : 26
2 branek
14.05. [ZE091]
Otrokovice - Zora Olomouc
19 : 18
0 branek
11.05. [ZE106]
Zora Olomouc - Zlín C
28 : 24
2 branek
09.05. [ZE095]
Zora Olomouc - Žeravice
21 : 24
0 branek
25.04. [ZE084]
Zora Olomouc - Zlín A
12 : 29
0 branek
18.04. [ZE082]
Zlín B - Zora Olomouc
27 : 21
1 branek
13.04. [ZE073]
ZŠ Holečkova - Zora Olomouc
13 : 35
5 branek
Další
Předchozí kola
nadstavba - 3. kolo - výsledky
video
online
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná
11 : 12
video
online
Házená Uničov - STM Olomouc 2003
10 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Centrum Haná
6
5
0
1
103 : 86
10
2
Litovel
6
4
0
2
101 : 87
8
3
STM Olomouc 2003
6
3
0
3
107 : 90
6
4
Házená Uničov
6
0
0
6
78 : 126
0
Tabulka střelců
Daniel Sova
TJ STM Olomouc 2002
70
Antonín Vodička
SK Velká Bystřice
68
Bohumil Možíš
SK Velká Bystřice
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Pelák
TJ STM Olomouc 2003
16
Filip Buršík
SK Velká Bystřice
10
Adam Krejčí
Tatran Litovel
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Vašíček
Házená Uničov
22
Jiří Svoboda
Tatran Litovel
16
Jan Ševčík
TJ Sokol Centrum Haná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.