Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žačky
LOLK muži
Moravská liga
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
Rozpis soutěže
LOLK mladší žáci
nadstavba 1-4
nadstavba 5-8
LOLK mladší žactvo
LOLK mladší žáci - jaro
LOLK mladší žactvo - jaro
Krajské školní ligy
Jiří Grepl
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1949
Typ licence
Licence B
Platnost licence
19.1.2019
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
10.5. 10:30
AE127
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
25.4. 17:00
AE121
Sokol V. Meziříčí - Sokol Kostelec na Hané
26 : 31
19.4. 10:30
AE115
Sokol Kostelec na Hané - Brno B
42 : 21
11.4. 19:00
AE109
Bohunice B - Sokol Kostelec na Hané
31 : 28
29.3. 10:30
AE103
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
33 : 21
22.3. 10:30
AE097
Hustopeče - Sokol Kostelec na Hané
27 : 26
15.3. 10:30
AE091
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
27 : 19
7.3. 17:00
AE085
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
32 : 27
1.3. 10:30
AE079
Sokol Kostelec na Hané - Maloměřice
23 : 16
21.2. 11:00
AE073
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
30 : 27
15.2. 10:30
AE067
Sokol Kostelec na Hané - Ivančice
22 : 23
13.12. 19:00
AE049
Brno B - Sokol Kostelec na Hané
37 : 30
6.12. 17:00
AE061
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
34 : 27
30.11. 10:30
AE055
Sokol Kostelec na Hané - Sokol V. Meziříčí
29 : 27
16.11. 10:30
AE043
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice B
31 : 23
8.11. 09:30
AE037
SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané
23 : 22
26.10. 10:30
AE031
Sokol Kostelec na Hané - Hustopeče
29 : 30
19.10. 18:00
AE025
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
33 : 25
12.10. 10:30
AE019
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla
34 : 21
4.10. 10:00
AE013
Maloměřice - Sokol Kostelec na Hané
20 : 26
28.9. 10:30
AE007
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
31 : 21
20.9. 17:00
AE001
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
30 : 19
Český pohár mužů
31.8. 10:30
AM026
Uničov A - Sokol Kostelec na Hané
28 : 24
Předchozí kola
nadstavba 5-8 - 3. kolo - výsledky
video
online
Horka nad Moravou - Házená Uničov
13 : 20
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
13 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Litovel
6
5
1
0
117 : 68
11
2
TJ Sokol Centrum Haná
6
4
1
1
86 : 64
9
3
Házená Uničov
6
1
0
5
71 : 104
2
4
Horka nad Moravou
6
1
0
5
66 : 104
2
Tabulka střelců
Antonín Vodička
SK Velká Bystřice
68
Vít Krejsa
Sokol Horka nad Moravou
66
Bohumil Možíš
SK Velká Bystřice
63
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Krejčí
Tatran Litovel
17
Vít Krejsa
Sokol Horka nad Moravou
13
Jan Ševčík
TJ Sokol Centrum Haná
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Vašíček
Házená Uničov
28
Jiří Svoboda
Tatran Litovel
14
Adam Smahel
Sokol Horka nad Moravou
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.