Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZL starší žačky
LOLK muži
Moravská liga
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žactvo
LOLK mladší žáci - jaro
LOLK mladší žactvo - jaro
Krajské školní ligy
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
12.4. 17:00
AB110
Talent Plzeň "B" - Olomouc
25 : 20
28.3. 17:00
AB106
Náchod - Kopřivnice
28 : 30
9.11. 17:00
AB042
Talent Plzeň "B" - Bohunice
27 : 26
18.10. 18:00
AB027
Dvůr Králové - Náchod
20 : 22
2 liga muži JZČ
15.3. 10:45
AC092
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
22 : 22
8.3. 17:00
AC090
Chodov B - Sezimovo Ústí
24 : 25
6.12. 15:30
AC064
Milevsko - Chodov B
24 : 27
27.9. 15:30
AC009
Milevsko - Zruč n.S.
27 : 24
1.liga starší dorostenci
12.4. 13:00
AG110
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
33 : 26
2.liga starší dorostenci Č
28.3. 14:00
AH106
Náchod - TJ Sokol Úvaly
26 : 26
15.3. 09:00
AH092
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Loko Č.Budějovice
19 : 33
8.3. 15:00
AH090
Chodov - Sp.MAS Sezimovo Ústí
35 : 12
18.10. 16:00
AH027
1.HK Dvůr Králové - Náchod
20 : 17
1.liga mladší dorostenci
12.4. 15:00
AJ110
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
30 : 21
Český pohár mužů
30.10. 20:00
AM057
Libčice n. Vlt. - Náchod
28 : 15
Český pohár žen
15.10. 19:45
AN021
S.Vršovice - Baník Most
20 : 36
14.9. 16:30
AN015
SVŠ Plzeň A - J.Hradec
20 : 26
Žákovská liga starších žáků
22.3. 17:00
AO180
Loko Louny - Strakonice
18 : 25
22.3. 16:00
AO179
Kutná Hora - V. Bystřice
37 : 19
22.3. 15:00
AO178
STM Olomouc - Loko Louny
24 : 16
22.3. 12:00
AO175
Kutná Hora - Loko Louny
25 : 15
22.3. 09:00
AO172
STM Olomouc - Kutná Hora
20 : 17
Žákovská liga starších žaček
1.3. 16:45
AP150
DHC Plzeň A - Slavia
22 : 16
1.3. 15:50
AP149
Karviná - Žeravice
23 : 22
1.3. 14:00
AP147
Slavia - Karviná
22 : 13
1.3. 13:05
AP146
Žeravice - Hodonín A
19 : 20
1.3. 12:10
AP145
Karviná - DHC Plzeň A
21 : 22
1.3. 10:20
AP143
DHC Plzeň A - Žeravice
27 : 18
1.liga ženy
10.5. 13:00
AR170
Most B - S.Vršovice
28 : 20
25.4. 17:00
AR161
Č.Budějovice - J.Hradec
15 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Zlín C - Zlín B
19 : 39
video
online
Kunovice - Zlín A
22 : 42
video
online
L.Zubří - ZŠ Holečkova
29 : 13
video
online
Žeravice - Otrokovice
30 : 21
video
online
Velká Bystřice - Zora Olomouc
23 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
18
16
1
1
557 : 293
33
2
Zlín B
18
15
1
2
522 : 357
31
3
Otrokovice
18
12
1
5
371 : 329
25
4
Žeravice
18
11
1
6
392 : 364
23
5
L.Zubří
18
9
1
8
357 : 341
19
6
Zora Olomouc
18
8
1
9
391 : 393
17
7
Velká Bystřice
18
7
2
9
359 : 388
16
8
Zlín C
18
4
0
14
325 : 416
8
9
Kunovice
18
4
0
14
330 : 442
8
10
ZŠ Holečkova
18
0
0
18
184 : 465
0
Tabulka střelců
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice
153
Adéla Velková
SK Žeravice
126
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
26
Adéla Velková
SK Žeravice
22
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
24
Markéta Dobrovská
DHK Zora Olomouc
22
Ema Vykoukalová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.