Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žačky
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Moravská liga
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žactvo
LOLK mladší žáci - jaro
LOLK mladší žactvo - jaro
Krajské školní ligy
Michal Kolařík
Mateřský klub
TJ Sokol Luhačovice
Rok narození
1997
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravská liga
3.5. 10:15
OB094
Bystřice p.H. - Handball 99
27 : 18
22.3. 12:30
OB100
Bystřice p.H. - Žeravice
35 : 23
ZL starší žáci
12.6. 18:00
ZC075
Uherské Hradiště - Zubří A
30 : 12
3.6. 17:30
ZC082
Uherské Hradiště - Rožnov p.R.
31 : 19
22.11. 08:00
ZC044
Rožnov p.R. - Zubří B
18 : 17
16.11. 09:30
ZC039
Napajedla - Vsetín
18 : 24
ZL mladší žactvo I podzim
1.11. 09:30
ZDA038
Kunovice_d - Luhačovice_ch
23 : 21
5.10. 08:30
ZDA022
Kunovice_d - Vsetín A_ch
17 : 27
14.9. 09:00
ZDA007
Luhačovice_ch - U.Hradiště_ch
22 : 26
7.9. 09:00
ZDA004
Luhačovice_ch - Vsetín A_ch
30 : 19
ZL mladší žactvo I jaro
31.5. 09:00
ZDAJ038
Luhačovice_ch - Otrokovice_d
23 : 14
30.5. 09:00
ZDAJ040
U.Hradiště_ch - Vsetín A_ch
27 : 26
10.5. 09:00
ZDAJ027
Luhačovice_ch - Napajedla_ch
24 : 36
19.4. 09:00
ZDAJ015
Luhačovice_ch - Zlín A_ch
35 : 28
12.4. 10:30
ZDAJ008
Vsetín A_ch - Zlín A_d
29 : 27
ZL mladší žactvo II podzim
8.11. 16:15
ZDB050
Zlín B_ch - Vsetín B_ch
5 : 16
18.10. 10:00
ZDB042
Otrokovice_d - Bystřice p.H. B_ch
13 : 2
12.10. 10:30
ZDB032
Bystřice p.H. B_ch - Val.Meziříčí
14 : 14
12.10. 09:00
ZDB033
Bystřice p.H. A_ch - Zlín B_d
12 : 24
28.9. 09:00
ZDB020
Otrokovice_d - Zlín B_d
19 : 15
ZL mladší žactvo II jaro
30.5. 11:00
ZDBJ044
Kunovice_d - Bystřice p.H. A_ch
15 : 13
3.5. 11:45
ZDBJ029
Bystřice p.H. B_ch - Zlín B_d
10 : 28
3.5. 09:00
ZDBJ028
Bystřice p.H. A_ch - Zlín B_ch
11 : 25
2.5. 09:00
ZDBJ030
Kunovice_d - Val.Meziříčí
21 : 11
12.4. 08:30
ZDBJ010
Vsetín B_ch - Bystřice p.H. B_ch
11 : 12
ZL starší žačky
16.5. 10:00
ZE100
Kunovice - Zora Olomouc
17 : 26
2.5. 10:30
ZE089
Kunovice - Velká Bystřice
21 : 36
22.4. 16:30
ZE077
Kunovice - Žeravice
28 : 29
8.11. 10:30
ZE051
Zlín B - Zlín C
30 : 22
1.11. 11:00
ZE046
Kunovice - Zlín B
18 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Tatran Litovel B - Uh.Hradiště
26 : 24
video
online
Droždín - Val.Meziříčí
36 : 19
video
online
Senice - Uničov A
27 : 30
video
online
Veselá - Holešov
30 : 28
video
online
Žeravice - Dřevohostice
27 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
18
14
1
3
505 : 396
29
2
Tatran Litovel B
18
12
3
3
484 : 407
27
3
Uničov A
18
10
2
6
471 : 405
22
4
Žeravice
18
11
0
7
422 : 375
22
5
Veselá
18
10
0
8
439 : 450
20
6
Holešov
18
10
1
7
550 : 483
18
7
Uh.Hradiště
18
8
1
9
438 : 466
17
8
Senice
18
4
1
13
394 : 515
9
9
Dřevohostice
18
3
1
14
346 : 424
7
10
Val.Meziříčí
18
2
2
14
409 : 537
6
Tabulka střelců
Petr Soukup
SK Droždín
104
Michal Riedinger
Senice n.H.
103
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
Slávia Uherské Hradiště
36
Petr Nuc
SK Žeravice
35
Petr Soukup
SK Droždín
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
40
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
36
Miroslav Rypar
Házená Uničov
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.