Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žačky
LOLK muži
Moravská liga
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žactvo
LOLK mladší žáci - jaro
LOLK mladší žactvo - jaro
Rozpis soutěže
jaro
Nadstavba 1-4
Nadstavba 5-8
Krajské školní ligy
Josef Malina
Mateřský klub
TJ Veselá
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
LOLK muži
7.6. 10:30
OA047
Dřevohostice - Droždín
16 : 23
9.5. 11:00
OA071
Val.Meziříčí - Tatran Litovel B
21 : 29
2.5. 15:00
OA070
Val.Meziříčí - Uničov A
29 : 28
Moravská liga
17.5. 10:15
OB126
Bystřice p.H. - Sokolnice
36 : 28
ZL starší žáci
9.6. 18:15
ZC080
Rožnov p.R. - Vsetín
28 : 26
30.5. 08:30
ZC076
Zlín A - Napajedla
30 : 17
30.4. 15:45
ZC064
Zubří A - Zubří B
37 : 25
26.4. 09:00
ZC058
Zubří B - Napajedla
27 : 16
25.4. 14:30
ZC060
Vsetín - Uherské Hradiště
25 : 22
11.4. 15:30
ZC052
Vsetín - Rožnov p.R.
30 : 31
8.11. 17:00
ZC034
Vsetín - Zlín A
21 : 35
8.11. 08:30
ZC035
Rožnov p.R. - Napajedla
11 : 10
6.11. 15:45
ZC036
Zubří B - Zubří A
25 : 33
4.11. 16:30
ZC032
Vsetín - Uherské Hradiště
33 : 32
11.10. 10:30
ZC024
Rožnov p.R. - Vsetín
29 : 21
23.9. 18:15
ZC010
Rožnov p.R. - Zubří A
17 : 26
7.9. 09:15
ZC002
Zubří B - Napajedla
26 : 14
ZL mladší žactvo I podzim
4.11. 15:00
ZDA040
Vsetín A_ch - U.Hradiště_ch
24 : 27
11.10. 09:15
ZDA030
Rožnov p.R. A_ch - Vsetín A_ch
25 : 26
ZL mladší žactvo I jaro
9.6. 17:00
ZDAJ043
Rožnov p.R. A_ch - Luhačovice_ch
33 : 37
19.5. 16:30
ZDAJ042
Vsetín A_ch - Zlín A_ch
31 : 25
3.5. 09:00
ZDAJ023
Zubří A_ch - U.Hradiště_ch
21 : 18
25.4. 12:30
ZDAJ019
Vsetín A_ch - Zubří A_ch
24 : 29
ZL mladší žactvo II podzim
22.11. 12:15
ZDB062
Zlín B_d - L.Zubří_d
23 : 24
22.11. 08:00
ZDB063
Val.Meziříčí - Vsetín B_ch
14 : 12
11.10. 08:00
ZDB036
Rožnov p.R. B_ch - Vsetín B_ch
15 : 19
4.10. 09:00
ZDB030
Val.Meziříčí - Otrokovice_d
7 : 15
ZL mladší žactvo II jaro
19.5. 15:30
ZDBJ050
Vsetín B_ch - Zlín B_ch
13 : 24
17.5. 11:45
ZDBJ042
Bystřice p.H. B_ch - Kunovice_d
10 : 24
17.5. 09:00
ZDBJ041
Bystřice p.H. A_ch - Val.Meziříčí
20 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 3. kolo - výsledky
video
online
Horka nad Moravou - Senice na Hané
13 : 14
video
online
Velká Bystřice B - Holečkova
15 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Senice na Hané
6
6
0
0
125 : 62
12
2
Horka nad Moravou
6
4
0
2
99 : 86
8
3
Holečkova
6
1
0
5
71 : 107
2
4
Velká Bystřice B
6
1
0
5
67 : 107
2
Tabulka střelců
Ondřej Růžička
Senice na Hané
63
Lenka Šebestová
SK Žeravice
62
Klára Kubálková
DHK Litovel
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Monika Machačová
DHK Zora - Holečkova
14
Lenka Šebestová
SK Žeravice
6
Ondřej Růžička
Senice na Hané
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Dvorský
Sokol Horka nad Moravou
14
Ondřej Růžička
Senice na Hané
12
Anežka Coufalová
DHK Zora Olomouc
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.