Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žačky
LOLK muži
Moravská liga
LOLK starší žáci
Rozpis soutěže
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žactvo
LOLK mladší žáci - jaro
LOLK mladší žactvo - jaro
Krajské školní ligy
Petr Ochmann
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci M
27.9. 15:00
AI007
Litovel - Sokol Telnice
31 : 22
1.liga mladší dorostenci
22.2. 14:00
AJ076
Zlín - Sokol Nové Veselí
19 : 28
2.liga mladší dorostenci M
22.11. 15:00
AL049
Litovel - KP Brno
32 : 26
5.10. 10:45
AL018
TJ Sokol Luhačovice - Třinec
31 : 28
27.9. 13:00
AL007
Litovel - TJ Sokol Luhačovice
33 : 21
Žákovská liga starších žáků
8.2. 16:55
AO100
TJ Sokol Bělá - Telnice
17 : 24
8.2. 16:00
AO099
Jičín - TJ Sokol Centrum Haná
11 : 21
8.2. 13:15
AO096
TJ Sokol Centrum Haná - Kutná Hora
28 : 13
8.2. 11:15
AO094
Telnice - Kutná Hora
20 : 23
8.2. 10:20
AO093
TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Centrum Haná
16 : 23
Žákovská liga starších žaček
18.1. 16:30
AP019
Poruba - ZŠ Holečkova
18 : 22
18.1. 15:30
AP018
Zlín B - Hodonín A
32 : 17
18.1. 13:30
AP016
ZŠ Holečkova - Zlín B
13 : 14
18.1. 11:30
AP014
Zlín A - Zlín B
25 : 8
18.1. 09:30
AP012
Zlín B - Poruba
22 : 11
2.liga ženy M-A
12.4. 13:00
ATA034
Olomouc - Karviná
22 : 25
29.3. 17:00
ATA011
Olomouc - HK Ivančice
21 : 46
2.liga ženy M jih
8.11. 15:00
ATC020
Bohunice - HK Hodonín
19 : 22
2.liga ženy M-sever
24.11. 18:50
ATD022
Olomouc - Paskov
27 : 17
1.liga starší dorostenky
26.4. 13:00
AU038
HK Veselí n.M. - Písek
30 : 30
Liga starší dorostenky M sk.C
26.10. 13:00
AUC019
HK Veselí n.M. - Poruba
29 : 19
Liga mladší dorostenky M sk.C
8.11. 13:00
AVC020
Bohunice - H.Brod
25 : 32
Liga mladší dorostenky M sk.D
6.12. 09:00
AVD028
Olomouc - Zábřeh
38 : 18
9.11. 14:00
AVD021
Zlín - Sokol Poruba B
41 : 4
2.liga mladší dorostenky M
22.3. 10:15
AVF025
DHK Zora Olomouc B - SKH Velká n.V.
25 : 24
1.3. 10:15
AVF018
DHK Zora Olomouc B - Sokol Poruba B
22 : 20
Jihomoravská liga st. žákyň
26.4. 11:00
LG046
Veselí n.M. - Bohunice
26 : 16
26.10. 09:00
LG028
Veselí n.M. - Hodonín A
28 : 22
Jihomoravská liga ml. žáků
8.11. 11:00
LH032
Bohunice - Nové Bránice
17 : 14
LOLK muži
2.5. 11:30
OA066
Tatran Litovel B - Senice
34 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Horka nad Moravou - Šumperk
22 : 7
video
online
Hranice - STM Olomouc B
17 : 30
video
online
Žeravice - TJ Sokol Centrum Haná
9 : 31
video
online
V. Bystřice - STM Olomouc
32 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Centrum Haná
16
15
0
1
571 : 219
30
2
V. Bystřice
16
13
0
3
599 : 292
26
3
STM Olomouc
16
13
0
3
554 : 278
26
4
Litovel
16
10
0
6
424 : 403
20
5
Žeravice
16
7
0
9
330 : 359
14
6
STM Olomouc B
16
7
0
9
366 : 412
14
7
Hranice
16
5
0
11
332 : 459
10
8
Horka nad Moravou
16
2
0
14
220 : 447
4
9
Šumperk
16
0
0
16
108 : 635
0
Tabulka střelců
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice
180
Jonáš Vyroubal
TJ STM Olomouc B
122
Radek Čikl
Tatran Litovel
120
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
14
Radek Čikl
Tatran Litovel
10
Jonáš Vyroubal
TJ STM Olomouc B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Čundrle
TJ STM Olomouc
18
Jan Kubeša
TJ Cement Hranice
16
Vojtěch Pospíšil
TJ Sokol Centrum Haná
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.