Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZL starší žačky
LOLK muži
Moravská liga
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žactvo
LOLK mladší žáci - jaro
LOLK mladší žactvo - jaro
Krajské školní ligy
Petr Laštovička
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
21.2. 11:00
AE073
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
30 : 27
15.11. 17:00
AE044
Sokol V. Meziříčí - Hustopeče
32 : 27
2.liga starší dorostenci Č
15.11. 14:00
AH045
Náchod - TJ Košutka
26 : 32
8.11. 15:00
AH042
D. Cerekev - Třeboň
29 : 35
11.10. 15:00
AH020
D. Cerekev - TJ Sokol Úvaly
28 : 20
2.liga starší dorostenci M
21.2. 13:00
AI073
Sokol Telnice - Litovel
21 : 31
2.liga mladší dorostenci Č
8.3. 14:00
AK088
TJ Sparta Kutná Hora - Lokomotiva Vršovice
36 : 16
30.11. 17:00
AK055
Chrudim - Lokomotiva Vršovice
28 : 29
28.9. 17:00
AK007
Chrudim - S.Vršovice
19 : 44
Žákovská liga starších žaček
22.3. 14:40
AP189
Slavia - Havl. Brod A
17 : 21
22.3. 13:50
AP188
ZŠ Holečkova - Písek
13 : 16
22.3. 12:10
AP186
Havl. Brod A - ZŠ Holečkova
32 : 16
22.3. 10:30
AP184
J.Hradec - ZŠ Holečkova
25 : 22
22.3. 08:50
AP182
ZŠ Holečkova - Slavia
15 : 22
2.liga ženy Č
26.10. 16:00
AS029
S.Vršovice B - Slavoj Tachov
19 : 27
26.10. 10:00
AS025
Astra - Loko Cheb
25 : 17
2.liga ženy M-A
17.5. 12:00
ATA049
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
23 : 24
9.5. 11:00
ATA045
Sokol V. Meziříčí - DHK Pardubice
29 : 27
22.2. 15:00
ATA013
Sokol V. Meziříčí - Karviná
29 : 23
7.2. 17:00
ATA007
HK Ivančice - DHK Pardubice
20 : 21
2.liga ženy M jih
15.11. 13:00
ATC022
Sokol V. Meziříčí - DHK Pardubice
34 : 28
5.10. 17:00
ATC007
DHK Pardubice - Sokol V. Meziříčí
31 : 27
21.9. 17:00
ATC003
Bohunice - HK Ivančice
19 : 32
Liga starší dorostenky Č sk.A
26.10. 14:00
AUA014
Astra Praha - SVŠ Plzeň
11 : 31
Liga starší dorostenky Č sk.B
15.11. 11:00
AUB022
Sokol V. Meziříčí - Házená J.Hradec
31 : 26
2.liga starší dorostenky M
22.2. 17:00
AUF013
Sokol V. Meziříčí - HK Hodonín
21 : 24
Liga mladší dorostenky M sk.C
1.11. 15:00
AVC018
HK Ivančice - Bohunice
34 : 13
5.10. 15:00
AVC007
DHK Pardubice - DHK Zora Olomouc B
24 : 22
21.9. 15:00
AVC003
Bohunice - HK Ivančice
10 : 30
2.liga mladší dorostenky M
8.5. 13:00
AVF045
DHK Pardubice - SKH Velká n.V.
23 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Zlín C - Zlín B
19 : 39
video
online
Kunovice - Zlín A
22 : 42
video
online
L.Zubří - ZŠ Holečkova
29 : 13
video
online
Žeravice - Otrokovice
30 : 21
video
online
Velká Bystřice - Zora Olomouc
23 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
18
16
1
1
557 : 293
33
2
Zlín B
18
15
1
2
522 : 357
31
3
Otrokovice
18
12
1
5
371 : 329
25
4
Žeravice
18
11
1
6
392 : 364
23
5
L.Zubří
18
9
1
8
357 : 341
19
6
Zora Olomouc
18
8
1
9
391 : 393
17
7
Velká Bystřice
18
7
2
9
359 : 388
16
8
Zlín C
18
4
0
14
325 : 416
8
9
Kunovice
18
4
0
14
330 : 442
8
10
ZŠ Holečkova
18
0
0
18
184 : 465
0
Tabulka střelců
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice
153
Adéla Velková
SK Žeravice
126
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
26
Adéla Velková
SK Žeravice
22
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
24
Markéta Dobrovská
DHK Zora Olomouc
22
Ema Vykoukalová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.