Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žačky
LOLK muži
Moravská liga
Rozpis soutěže
Moravská liga
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žactvo
LOLK mladší žáci - jaro
LOLK mladší žactvo - jaro
Krajské školní ligy
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci M
26.10. 16:00
AL036
Sokol Juliánov - V. Bystřice
30 : 41
Český pohár mužů
10.12. 18:00
AM072
HC Zlín - Baník OKD Karviná
35 : 25
19.11. 19:00
AM063
Hustopeče - HC Zlín
28 : 38
14.9. 10:30
AM047
Uničov A - Maloměřice
24 : 20
31.8. 10:30
AM020
Dřevohostice - Sokol II.Prostějov
15 : 22
Český pohár žen
28.10. 15:00
AN025
Otrokovice - Veselí n.M.
23 : 33
Žákovská liga starších žáků
1.5. 16:45
AO290
Sokol Úvaly A - Litovel
26 : 17
1.5. 14:55
AO288
V. Bystřice - Sokol Úvaly A
22 : 26
1.5. 13:05
AO286
Chodov - V. Bystřice
17 : 28
1.5. 11:15
AO284
Litovel - V. Bystřice
16 : 29
1.5. 09:25
AO282
V. Bystřice - Jičín
22 : 24
1.liga ženy
25.4. 15:00
AR156
Kunovice - Otrokovice
31 : 24
8.3. 15:30
AR127
Poruba B - Olomouc B
25 : 24
1.3. 13:45
AR120
Olomouc B - HC Plzeň
34 : 27
7.2. 15:00
AR099
H.Brod - Olomouc B
16 : 28
14.12. 10:00
AR089
Kunovice - HC Plzeň
22 : 28
8.11. 15:00
AR047
H.Brod - Otrokovice
23 : 26
2.11. 16:00
AR041
Zlín B - J.Hradec
35 : 23
28.9. 13:00
AR010
Poruba B - Č.Budějovice
24 : 25
2.liga ženy M jih
2.11. 10:00
ATC018
HK Ivančice - Bohunice
28 : 18
1.liga starší dorostenky
12.3. 17:30
AU025
Olomouc - Slavia
37 : 22
1.3. 15:30
AU018
Olomouc - DHK Baník Most
33 : 15
Liga starší dorostenky M sk.C
17.11. 15:30
AUC053
Olomouc - HC Ostrava
37 : 10
2.liga starší dorostenky M
7.3. 13:00
AUF023
Poruba - HC Ostrava
29 : 12
1.liga mladší dorostenky
1.3. 12:00
AV018
Olomouc - Poruba
23 : 27
Liga mladší dorostenky M sk.C
17.11. 13:30
AVC028
DHK Zora Olomouc B - Bohunice
14 : 14
2.liga mladší dorostenky M
17.5. 12:00
AVF049
Bohunice - SKH Velká n.V.
20 : 17
7.3. 15:00
AVF023
Sokol Poruba B - Zábřeh
29 : 30
21.2. 11:00
AVF013
SKH Velká n.V. - Karviná
14 : 15
Baráž o 1.ligu muži E-F
23.5. 17:00
EF002
Sokol V. Meziříčí - Ostrava
27 : 28
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokolnice - TJ Šumperk
32 : 31
video
online
DTJ Polanka B - Bystřice p.H.
20 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Házená Uničov
34 : 27
video
online
Žeravice - Handball 99
37 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bystřice p.H.
18
14
0
4
582 : 449
28
2
Žeravice
18
14
0
4
531 : 442
28
3
Sokol Nové Veselí B
18
13
0
5
546 : 440
26
4
Bohunice
18
13
0
5
583 : 558
26
5
DTJ Polanka B
18
11
0
7
506 : 419
22
6
Handball 99
18
7
1
10
488 : 510
15
7
TJ Šumperk
18
6
2
10
431 : 479
14
8
Házená Uničov
18
6
1
11
465 : 520
13
9
Sokolnice
18
4
0
14
498 : 587
8
10
Hustopeče
18
0
0
18
381 : 607
0
Tabulka střelců
Karel Mayer
SK Žeravice
148
Martin Šmíd
TJ Šumperk
146
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Mayer
SK Žeravice
28
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
23
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Blažek
Legata Hustopeče
42
Petr Dobřický
DTJ Polanka B
38
Lukáš Měchura
TJ Bystřice pod Hostýnem
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.