Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZL starší žačky
LOLK muži
Moravská liga
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žactvo
LOLK mladší žáci - jaro
LOLK mladší žactvo - jaro
Krajské školní ligy
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
19.4. 16:30
AB116
Sokol Nové Veselí - Strakonice
34 : 25
29.3. 15:00
AB107
Olomouc - Bystřice p.H.
24 : 24
22.2. 17:00
AB075
Dvůr Králové - Talent Plzeň "B"
24 : 24
14.2. 14:00
AB068
Olomouc - Karviná B
28 : 28
29.11. 18:00
AB059
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
31 : 33
19.10. 17:00
AB029
Kopřivnice - Bohunice
30 : 26
5.10. 16:30
AB015
Sokol Nové Veselí - Olomouc
30 : 22
27.9. 14:00
AB011
Olomouc - Chodov
14 : 29
2.liga muži JM
12.4. 10:30
AE112
Telnice - Maloměřice
20 : 20
21.2. 17:00
AE076
SK Kuřim - Bohunice B
25 : 26
22.11. 18:30
AE050
Sokol II.Prostějov - SK Kuřim
27 : 27
16.11. 18:00
AE047
Juliánov - Sokol II.Prostějov
31 : 35
26.10. 18:00
AE036
Juliánov - SK Kuřim
40 : 21
2.liga muži SM
15.2. 10:30
AF071
Šumperk - Hlučín
39 : 25
6.12. 18:30
AF063
Šumperk - V. Bystřice
22 : 24
11.10. 14:00
AF022
SKP F-M B - Hlučín
35 : 22
1.liga starší dorostenci
15.3. 17:00
AG092
Karviná - Sokol Nové Veselí
22 : 27
11.10. 16:00
AG022
Frýdek-Místek - Handball KP Brno
32 : 34
5.10. 12:00
AG015
Sokol Nové Veselí - Frýdek-Místek
36 : 31
2.liga starší dorostenci M
12.4. 15:00
AI112
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
29 : 30
29.3. 13:00
AI107
Olomouc - Slavia Fatra Napajedla
33 : 20
14.2. 12:00
AI068
Olomouc - Rožnov p.R.
23 : 35
22.11. 16:30
AI050
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
39 : 38
27.9. 12:00
AI011
Olomouc - Vsetín
30 : 23
1.liga mladší dorostenci
19.4. 14:30
AJ116
Sokol Nové Veselí - Strakonice
42 : 20
22.2. 15:00
AJ075
D.Králové - Talent Plzeň
25 : 28
11.10. 18:00
AJ022
Frýdek-Místek - D.Králové
42 : 38
5.10. 14:30
AJ015
Sokol Nové Veselí - Frýdek-Místek
38 : 25
2.liga mladší dorostenci M
22.11. 14:30
AL050
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
31 : 45
16.11. 16:00
AL047
Sokol Juliánov - Sokol II.Prostějov
34 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Zlín C - Zlín B
19 : 39
video
online
Kunovice - Zlín A
22 : 42
video
online
L.Zubří - ZŠ Holečkova
29 : 13
video
online
Žeravice - Otrokovice
30 : 21
video
online
Velká Bystřice - Zora Olomouc
23 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
18
16
1
1
557 : 293
33
2
Zlín B
18
15
1
2
522 : 357
31
3
Otrokovice
18
12
1
5
371 : 329
25
4
Žeravice
18
11
1
6
392 : 364
23
5
L.Zubří
18
9
1
8
357 : 341
19
6
Zora Olomouc
18
8
1
9
391 : 393
17
7
Velká Bystřice
18
7
2
9
359 : 388
16
8
Zlín C
18
4
0
14
325 : 416
8
9
Kunovice
18
4
0
14
330 : 442
8
10
ZŠ Holečkova
18
0
0
18
184 : 465
0
Tabulka střelců
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice
153
Adéla Velková
SK Žeravice
126
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
26
Adéla Velková
SK Žeravice
22
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
24
Markéta Dobrovská
DHK Zora Olomouc
22
Ema Vykoukalová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.