Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žačky
LOLK muži
Moravská liga
Rozpis soutěže
Moravská liga
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žactvo
LOLK mladší žáci - jaro
LOLK mladší žactvo - jaro
Krajské školní ligy
Pavel Friedel
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
12.4. 10:30
AB111
Bystřice p.H. - Náchod
27 : 30
15.3. 16:00
AB094
Olomouc - Strakonice
23 : 24
8.3. 17:00
AB086
Kopřivnice - Talent Plzeň "B"
36 : 28
23.11. 10:30
AB052
Bystřice p.H. - Karviná B
33 : 24
15.11. 16:00
AB044
Olomouc - Talent Plzeň "B"
27 : 28
25.10. 17:00
AB032
Bohunice - Bystřice p.H.
26 : 24
4.10. 10:30
AB013
Karviná B - Jičín "B"
32 : 24
2.liga muži SM
1.3. 17:00
AF081
SKP F-M B - V. Bystřice
31 : 20
22.11. 16:00
AF050
MHK Karviná - V. Bystřice
30 : 29
1.liga starší dorostenci
8.4. 18:45
AG112
Kopřivnice - Karviná
21 : 30
8.3. 13:00
AG086
Kopřivnice - Talent Plzeň
21 : 31
1.3. 15:00
AG081
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
28 : 37
22.2. 17:00
AG078
Karviná - Zubří
23 : 25
30.11. 17:00
AG057
Karviná - Talent Plzeň
24 : 29
4.10. 14:30
AG013
Karviná - Jičín
24 : 18
2.liga starší dorostenci M
15.3. 14:00
AI094
Olomouc - Sokol II.Prostějov
34 : 28
15.11. 14:00
AI044
Olomouc - Polanka
26 : 22
1.liga mladší dorostenci
19.4. 13:00
AJ118
Karviná - Dukla
30 : 38
8.4. 17:00
AJ112
Kopřivnice - Karviná
28 : 28
1.3. 13:00
AJ081
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
25 : 33
22.2. 15:00
AJ078
Karviná - Zubří
29 : 31
30.11. 15:00
AJ057
Karviná - Talent Plzeň
23 : 14
2.liga mladší dorostenci M
21.3. 16:00
AL098
Třinec - Ostrava
17 : 23
Český pohár mužů
30.8. 11:00
AM023
Val.Meziříčí - Napajedla
25 : 34
Žákovská liga starších žáků
8.2. 16:00
AO069
Kopřivnice A - STM Olomouc
27 : 23
8.2. 13:00
AO066
STM Olomouc - Litovel
23 : 19
8.2. 12:00
AO065
Kopřivnice A - Karviná A
18 : 27
8.2. 09:00
AO062
Litovel - Kopřivnice A
15 : 29
8.2. 08:00
AO061
STM Olomouc - Talent A
19 : 27
1.liga ženy
17.5. 15:00
AR181
Zlín B - Most B
41 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokolnice - TJ Šumperk
32 : 31
video
online
DTJ Polanka B - Bystřice p.H.
20 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Házená Uničov
34 : 27
video
online
Žeravice - Handball 99
37 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bystřice p.H.
18
14
0
4
582 : 449
28
2
Žeravice
18
14
0
4
531 : 442
28
3
Sokol Nové Veselí B
18
13
0
5
546 : 440
26
4
Bohunice
18
13
0
5
583 : 558
26
5
DTJ Polanka B
18
11
0
7
506 : 419
22
6
Handball 99
18
7
1
10
488 : 510
15
7
TJ Šumperk
18
6
2
10
431 : 479
14
8
Házená Uničov
18
6
1
11
465 : 520
13
9
Sokolnice
18
4
0
14
498 : 587
8
10
Hustopeče
18
0
0
18
381 : 607
0
Tabulka střelců
Karel Mayer
SK Žeravice
148
Martin Šmíd
TJ Šumperk
146
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Mayer
SK Žeravice
28
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
23
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Blažek
Legata Hustopeče
42
Petr Dobřický
DTJ Polanka B
38
Lukáš Měchura
TJ Bystřice pod Hostýnem
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.