Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZL starší žačky
LOLK muži
Moravská liga
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žactvo
LOLK mladší žáci - jaro
LOLK mladší žactvo - jaro
Krajské školní ligy
Marta Sovová
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
9.5. 17:00
AC129
Č.Budějovice - Košutka
19 : 31
11.4. 18:00
AC109
Třeboň - Starý Plzenec
25 : 20
22.3. 17:00
AC100
Sokol Kobylisy - Bohemians
23 : 23
15.3. 18:00
AC093
Bohemians - Zruč n.S.
30 : 26
22.11. 18:00
AC054
Třeboň - VŠ Plzeň
31 : 26
2.liga starší dorostenci Č
9.5. 15:00
AH129
Loko Č.Budějovice - TJ Košutka
39 : 26
11.4. 16:00
AH109
Třeboň - ELP Jablonec
30 : 29
Žákovská liga starších žáků
12.4. 14:00
AO227
Uherské Hradiště - Telnice
21 : 16
12.4. 13:00
AO226
Loko Louny - Sokol Úvaly A
26 : 15
12.4. 10:00
AO223
Kopřivnice A - Loko Louny
19 : 22
12.4. 09:00
AO222
Sokol Úvaly A - Telnice
19 : 11
12.4. 08:00
AO221
Loko Louny - Uherské Hradiště
27 : 12
Žákovská liga starších žaček
1.3. 16:45
AP150
DHC Plzeň A - Slavia
22 : 16
1.3. 14:55
AP148
Hodonín A - DHC Plzeň A
13 : 29
1.3. 14:00
AP147
Slavia - Karviná
22 : 13
1.3. 13:05
AP146
Žeravice - Hodonín A
19 : 20
1.3. 11:15
AP144
Slavia - Hodonín A
20 : 22
1.3. 10:20
AP143
DHC Plzeň A - Žeravice
27 : 18
8.2. 15:00
AP078
Veselí n.M. - Ivančice
17 : 27
8.2. 14:00
AP077
S.Vršovice - Žeravice
22 : 18
8.2. 11:00
AP074
S.Vršovice - Veselí n.M.
12 : 23
8.2. 10:00
AP073
Ivančice - ZŠ Holečkova
32 : 11
8.2. 08:00
AP071
ZŠ Holečkova - S.Vršovice
9 : 31
1.liga ženy
10.5. 15:00
AR175
Slavia B - Č.Budějovice
42 : 31
26.4. 18:00
AR155
Most B - Olomouc B
25 : 22
18.3. 19:45
AR137
S.Vršovice - Slavia B
24 : 30
8.3. 13:00
AR133
Kobylisy - HC Plzeň
23 : 28
21.2. 18:00
AR117
J.Hradec - Otrokovice
21 : 29
21.2. 13:00
AR114
H.Brod - Poruba B
31 : 17
30.11. 16:00
AR066
S.Vršovice - Poruba B
28 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Zlín C - Zlín B
19 : 39
video
online
Kunovice - Zlín A
22 : 42
video
online
L.Zubří - ZŠ Holečkova
29 : 13
video
online
Žeravice - Otrokovice
30 : 21
video
online
Velká Bystřice - Zora Olomouc
23 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
18
16
1
1
557 : 293
33
2
Zlín B
18
15
1
2
522 : 357
31
3
Otrokovice
18
12
1
5
371 : 329
25
4
Žeravice
18
11
1
6
392 : 364
23
5
L.Zubří
18
9
1
8
357 : 341
19
6
Zora Olomouc
18
8
1
9
391 : 393
17
7
Velká Bystřice
18
7
2
9
359 : 388
16
8
Zlín C
18
4
0
14
325 : 416
8
9
Kunovice
18
4
0
14
330 : 442
8
10
ZŠ Holečkova
18
0
0
18
184 : 465
0
Tabulka střelců
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice
153
Adéla Velková
SK Žeravice
126
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
26
Adéla Velková
SK Žeravice
22
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
24
Markéta Dobrovská
DHK Zora Olomouc
22
Ema Vykoukalová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.