Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZL starší žačky
LOLK muži
Moravská liga
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žactvo
LOLK mladší žáci - jaro
LOLK mladší žactvo - jaro
Krajské školní ligy
Arnošt Kramoliš
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.4. 16:30
AE126
Sokol II.Prostějov - Brno B
37 : 34
11.4. 17:00
AE113
Sokol II.Prostějov - Juliánov
34 : 23
16.11. 10:30
AE043
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice B
31 : 23
27.9. 16:00
AE008
Napajedla - Sokol II.Prostějov
36 : 30
2.liga muži SM
19.4. 13:00
AF115
Hranice B - Hlučín
31 : 24
21.3. 14:00
AF100
MHK Karviná - Zubří B
19 : 23
15.3. 13:00
AF091
Hranice B - Vsetín
30 : 27
19.10. 17:00
AF029
L.Zubří - Ostrava
22 : 29
5.10. 17:30
AF014
Vsetín - Zubří B
30 : 29
28.9. 16:00
AF008
Šumperk - MHK Karviná
29 : 26
21.9. 17:00
AF001
Zubří B - Hranice B
36 : 20
1.liga starší dorostenci
21.9. 15:00
AG001
Zubří - Jičín
31 : 19
2.liga starší dorostenci M
9.5. 10:30
AI128
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
26.4. 15:00
AI122
Zlín - HK Ivančice
33 : 23
25.4. 12:30
AI126
Sokol II.Prostějov - Přerov
25 : 30
11.4. 15:00
AI113
Sokol II.Prostějov - Vsetín
40 : 28
29.3. 13:00
AI108
Zlín - Polanka
29 : 29
7.3. 15:45
AI088
Přerov - Olomouc
22 : 28
15.2. 09:30
AI069
Zlín - Vsetín
42 : 27
23.11. 12:00
AI054
Zlín - Olomouc
30 : 20
5.10. 15:30
AI014
Vsetín - HK Ivančice
35 : 29
27.9. 14:00
AI008
Slavia Fatra Napajedla - Sokol II.Prostějov
23 : 30
1.liga mladší dorostenci
26.4. 17:00
AJ122
Zlín - Zubří
29 : 34
29.3. 15:00
AJ108
Zlín - Talent Plzeň
34 : 22
15.2. 13:30
AJ069
Zlín - HK Lovosice
27 : 29
23.11. 14:00
AJ054
Zlín - Frýdek-Místek
38 : 31
21.9. 13:00
AJ001
Zubří - Jičín
30 : 22
2.liga mladší dorostenci M
25.4. 14:30
AL126
Sokol II.Prostějov - KP Brno
32 : 27
11.4. 13:00
AL113
Sokol II.Prostějov - Sokol Juliánov
33 : 38
9.11. 10:45
AL040
TJ Sokol Luhačovice - HK Ivančice
23 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Zlín C - Zlín B
19 : 39
video
online
Kunovice - Zlín A
22 : 42
video
online
L.Zubří - ZŠ Holečkova
29 : 13
video
online
Žeravice - Otrokovice
30 : 21
video
online
Velká Bystřice - Zora Olomouc
23 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
18
16
1
1
557 : 293
33
2
Zlín B
18
15
1
2
522 : 357
31
3
Otrokovice
18
12
1
5
371 : 329
25
4
Žeravice
18
11
1
6
392 : 364
23
5
L.Zubří
18
9
1
8
357 : 341
19
6
Zora Olomouc
18
8
1
9
391 : 393
17
7
Velká Bystřice
18
7
2
9
359 : 388
16
8
Zlín C
18
4
0
14
325 : 416
8
9
Kunovice
18
4
0
14
330 : 442
8
10
ZŠ Holečkova
18
0
0
18
184 : 465
0
Tabulka střelců
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice
153
Adéla Velková
SK Žeravice
126
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
26
Adéla Velková
SK Žeravice
22
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
24
Markéta Dobrovská
DHK Zora Olomouc
22
Ema Vykoukalová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.