Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZL starší žačky
LOLK muži
Moravská liga
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žactvo
LOLK mladší žáci - jaro
LOLK mladší žactvo - jaro
Krajské školní ligy
Radim Hustopecký
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Rok narození
1970
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.9.2018
Koučovaná utkání
1.liga mladší dorostenci
6.12. 17:00
AJ066
Frýdek-Místek - Zubří
26 : 42
30.11. 13:00
AJ055
Jičín - Frýdek-Místek
41 : 27
23.11. 14:00
AJ054
Zlín - Frýdek-Místek
38 : 31
15.11. 13:00
AJ044
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
29 : 27
8.11. 12:00
AJ041
Dukla - Frýdek-Místek
43 : 26
26.10. 15:00
AJ033
Frýdek-Místek - Kopřivnice
33 : 37
18.10. 16:00
AJ028
Strakonice - Frýdek-Místek
25 : 26
11.10. 18:00
AJ022
Frýdek-Místek - D.Králové
42 : 38
5.10. 14:30
AJ015
Sokol Nové Veselí - Frýdek-Místek
38 : 25
28.9. 13:00
AJ011
Frýdek-Místek - HK Lovosice
22 : 23
21.9. 15:00
AJ002
Karviná - Frýdek-Místek
45 : 32
Žákovská liga starších žáků
11.4. 13:05
AO236
STM Olomouc - F.-Místek A
21 : 20
11.4. 11:15
AO234
Dukla Praha - F.-Místek A
23 : 14
21.3. 16:30
AO159
Sokol Úvaly A - F.-Místek A
24 : 22
21.3. 13:30
AO156
F.-Místek A - Zubří A
17 : 22
21.3. 10:30
AO153
TJ Sokol Bělá - F.-Místek A
20 : 16
21.3. 08:30
AO151
F.-Místek A - Talent A
17 : 24
28.2. 17:00
AO119
V. Bystřice - F.-Místek A
25 : 27
28.2. 14:00
AO116
F.-Místek A - HK B Most
19 : 19
28.2. 11:00
AO113
Telnice - F.-Místek A
14 : 28
28.2. 09:00
AO111
F.-Místek A - Karviná A
15 : 26
8.2. 17:00
AO080
F.-Místek A - Loko Louny
19 : 26
8.2. 12:00
AO075
Sokol Nové Veselí A - F.-Místek A
25 : 19
8.2. 10:00
AO073
F.-Místek A - Chodov
17 : 18
18.1. 16:15
AO050
Uherské Hradiště - F.-Místek A
18 : 39
18.1. 13:30
AO047
F.-Místek A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 17
18.1. 10:45
AO044
F.-Místek A - Litovel
32 : 10
18.1. 08:00
AO041
Strakonice - F.-Místek A
19 : 31
MSL starší žáci SKUPINA A
30.5. 10:20
NB035
F.-Místek A - Karviná A
31 : 19
24.5. 09:45
NB032
Kopřivnice A - F.-Místek A
34 : 28
Další
Předchozí kola
Jaro 2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Zlín C - Zlín B
19 : 39
video
online
Kunovice - Zlín A
22 : 42
video
online
L.Zubří - ZŠ Holečkova
29 : 13
video
online
Žeravice - Otrokovice
30 : 21
video
online
Velká Bystřice - Zora Olomouc
23 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
18
16
1
1
557 : 293
33
2
Zlín B
18
15
1
2
522 : 357
31
3
Otrokovice
18
12
1
5
371 : 329
25
4
Žeravice
18
11
1
6
392 : 364
23
5
L.Zubří
18
9
1
8
357 : 341
19
6
Zora Olomouc
18
8
1
9
391 : 393
17
7
Velká Bystřice
18
7
2
9
359 : 388
16
8
Zlín C
18
4
0
14
325 : 416
8
9
Kunovice
18
4
0
14
330 : 442
8
10
ZŠ Holečkova
18
0
0
18
184 : 465
0
Tabulka střelců
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice
153
Adéla Velková
SK Žeravice
126
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
26
Adéla Velková
SK Žeravice
22
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
24
Markéta Dobrovská
DHK Zora Olomouc
22
Ema Vykoukalová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.